Már szombat reggel 30 fok volt – rendkívüli figyelmeztetést adtak ki a hőség miatt

A korábbi rendkívül meleg időszakot folytatva újabb extrém hőhullám érte el Magyarországot, ezért szombattól az országos tisztifőorvos az egész ország területére harmadfokú hőségriasztást rendelt el.

Már szombat reggel 30 fok volt – rendkívüli figyelmeztetést adtak ki a hőség miatt

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Liner

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!