Verstappen balesete után Russell a pole-ban Ausztriában!
George Russell szerezte meg a rajtelsőséget a Forma-1-es Osztrák Nagydíj időmérőjén, ám jó esély van rá, hogy a versenyigazgatók megfosztják majd attól, miután dupla sárga zászlós jelzés hatálya alatt sikerült jobb köridőt futnia Charles Leclerc-nél és Lewis Hamiltonnál, amikor Max Verstappen a döntő pillanatban a falnak csapta autóját. Verstappen balesete után Russell a pole-ban Ausztriában!
- Hirdetés -
