Már a déli órákban biztossá vált: ma is új melegrekord született Magyarországon
Már a déli órákban biztossá vált, hogy új melegrekord születik ma Magyarországon, miután Budakalászon egészen 40 fokig emelkedett a hőmérséklet - tudósított a HungaroMet Zrt. A következő napokban tovább fokozódik a hőség, a jövő hét elején a hőmérséklet már biztosan eléri a 40 Celsius-fokot. A forróság kedden tetőzik, majd a jövő hét közepén érkező hidegfront hoz záporokat, zivatarokat és enyhülést.
- Hirdetés -
