Kapitány István: 18 és 21 óra között mérsékeljük a klímahasználatot!
Kapitány István gazdasági és energetikai miniszter arra kérte a lakosságot, hogy a nyári hőség idején, különösen az esti 18 és 21 óra közötti időszakban mérsékelje villamosenergia-fogyasztását a rendszer terhelésének csökkentése érdekében.
- Hirdetés -
