Mi Hazánk így vágna vissza az Erzsébet-hídra kitűzött Pride zászlók miatt – Karácsony Gergelynek is üzentek
A Mi Hazánk Mozgalom az Erzsébet-hídra látogatott, méghozzá nem is akárhogyan. A hétvégi események margójára, 30 zászló kíséretében. Ezúttal ugyanakkor nem a Pride felvonulást, azaz a Büszkeséget jelképező zászlókat, sokkal inkább a piros, fehér, zöld lobogókat helyezték ki. Erről posztjukban is beszámoltak, amihez Karácsony Gergely főpolgármesternek máris volt néhány szava.
- Hirdetés -
