Private Health Forum, 2026. szeptember 10.
A felszínen minden változatlan a magyar magánegészségügyben, mintha beállt volna a status quo: a magánszolgáltatások iránti kereslet folyamatos, a munkaerőhiány továbbra is gondot jelent, így a bérnyomás is, a betegek elvárásokkal érkeznek és egyre tájékozottabbak, a nagy szolgáltatók kíméletlen versenyt folytatnak a betegekért, a szakképzett munkaerőért, a külső befektetők továbbra sem jelentek meg. A felszín alatt azonban forr a szektor és kezd kettészakadni a nagyok mezőnye: az organikusan építkezők stabilan fejlődnek, fejlesztenek, a felskálázásban hívő terjeszkedők épp lefelé skáláznak, a finanszírozás sok esetben nem könnyű, az orvoscsapatokért kíméletlen csata folyik, újfajta együttműködések születnek, a szektoron belül és a szektoron túlmutatóan. Ebben a környezetben rendezzük meg most már 10. alkalommal a magánegészségügyi szolgáltatói szektor találkozási pontjává vált Private Health Forum 2026 konferenciát, ahol az aktuális helyzetértékelésre fókuszálunk, valamint arra, ho...
- Hirdetés -
