„Volt egy nagyon magas támadójuk…” – a jordániai kapitány Benbualiról
A koronaherceg is bement az öltözőbe az Algéria elleni 2–1-es vereség után.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
A koronaherceg is bement az öltözőbe az Algéria elleni 2–1-es vereség után.
- Hirdetés -