Bekrepáltak az onkológiai intézet műtőjének klímái
Átmenetileg módosítani kellett az Országos Onkológiai Intézet műtéti rendjét a 3-as épület műtői légtechnikai és klimatizációs rendszerének meghibásodása, valamint a tartós hőhullám miatt - közölte az intézet hétfő este a Facebook-oldalán. Az egészségügyi miniszter tegnap késő este a közösségi oldalán azt közölte, hogy ma reggel érkeznek az alkatrészek és a beépítésük is megkezdődhet.
- Hirdetés -
