„Nem lettünk tiszások!” – alkotmánybírók a Köztérnek
Összeférhetetlenség, határozatképtelenség, alkotmánymag és a köztársasági elnök mandátumának kérdése – ezek körül forog az a vita, amely a Köztér szerint az Alkotmánybíróság falain belül zajlik.
- Hirdetés -
