„Nem lettünk tiszások!” – alkotmánybírók a Köztérnek

Összeférhetetlenség, határozatképtelenség, alkotmánymag és a köztársasági elnök mandátumának kérdése – ezek körül forog az a vita, amely a Köztér szerint az Alkotmánybíróság falain belül zajlik.

„Nem lettünk tiszások!” – alkotmánybírók a Köztérnek

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Mandiner

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!