Nyolc megyében tarolt a vihar – Háztartásokat öntött el a víz, fák dőltek ki és autók rongálódtak
A tűzoltók az elmúlt 24 órában nyolc megye 21 településén avatkoztak be, hogy kiszivattyúzzák a vizet házakból, udvarokból és pincékből, valamint eltávolítsák a veszélyes hidrometeorológiai jelenségek következtében kidőlt fákat.
- Hirdetés -
