NB II: rutinos érkező Kecskeméten; hatan távoztak Gyirmótról, az egyikük Bobál Gergely
Gajág Gergő Kozármislenyből érkezett az alföldiekhez, míg a Gyirmóttól Hudák Dávid, Hudák Martin, Kovács Dominik, Tömösvári Bálint és Vincze Ádám is elment.
- Hirdetés -
