NB II: rutinos érkező Kecskeméten; hatan távoztak Gyirmótról, az egyikük Bobál Gergely

Gajág Gergő Kozármislenyből érkezett az alföldiekhez, míg a Gyirmóttól Hudák Dávid, Hudák Martin, Kovács Dominik, Tömösvári Bálint és Vincze Ádám is elment.

NB II: rutinos érkező Kecskeméten; hatan távoztak Gyirmótról, az egyikük Bobál Gergely

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Nemzetisport

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!