Mém lett abból, ahogy a FIFA tűzzel-vassal irtja a nemkívánatos márkákat a foci-vb-n
Még a ketchupos üvegeket is leragasztották fekete szalaggal, hogy ne látszódjon a márkájuk.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
Még a ketchupos üvegeket is leragasztották fekete szalaggal, hogy ne látszódjon a márkájuk.
- Hirdetés -