„Los Angeles, köszönjük a vendégszereteteteket” - Üzente az iráni válogatott a belgák elleni vb-meccs után

A meglehetősen nehéz körülmények között játszó iráni csapat a szigorú eljárás ellenére tisztesen helytáll a csoportjában, még a továbbjutásra is van esélye.

„Los Angeles, köszönjük a vendégszereteteteket” - Üzente az iráni válogatott a belgák elleni vb-meccs után

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Népszava

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!