Durván nekimentek a Tiszának a független benzinkutasok: „Ez a Fidesz 2.0, nem erre adtunk felhatalmazást!”
Kútbezárást helyeztek kilátásba, ha nem kapják meg, amit akarnak.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
Kútbezárást helyeztek kilátásba, ha nem kapják meg, amit akarnak.
- Hirdetés -