A kisbenzinkutak bezárással fenyegetnek
A kisbenzinkutasok berágtak az új kormányra, mert a védett ár miatt keletkezett veszteségeik enyhítésre a Fidesz-kormány támogatási programot ígért, amit a Tisza-kormány, mint jogutód, most nem akar végrehajtani.
- Hirdetés -
