Durván nekimentek a Tiszának a független benzinkutasok: „Ez a Fidesz 2.0, nem erre adtunk felhatalmazást!”

Kútbezárást helyeztek kilátásba, ha nem kapják meg, amit akarnak.

Durván nekimentek a Tiszának a független benzinkutasok: „Ez a Fidesz 2.0, nem erre adtunk felhatalmazást!”

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Index - Gazdaság

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!