Durván nekimentek a Tiszának a független benzinkutasok: „Ez a Fidesz 2.0, nem erre adtunk felhatalmazást!”
Kútbezárást helyeztek kilátásba, ha nem kapják meg, amit akarnak.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Index - Gazdaság
Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!