Kiborultak a független benzinkutasok, egynapos bezárásra készülnek: „Ez Fidesz 2.0! Nem erre adtunk felhatalmazást!"

Nehezményezi a Független Benzinkutak Szövetsége, hogy a Tisza-kormány nem akarja folytatni a Fidesz-kormány által elindított támogatási programot, amellyel a védett árak miatti veszteségeiket kompenzálták. Az sem tetszik a szervezetnek, hogy a kormánypárt törvényjavaslata lehetővé tenni, hogy szükség esetén újra bevezethetőek legyenek az ársapkák. Ezért június 26-án egynapos figyelmeztető bezárásra készülnek.

Kiborultak a független benzinkutasok, egynapos bezárásra készülnek: „Ez Fidesz 2.0! Nem erre adtunk felhatalmazást!"

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!