Pénteken nyit a sásdi kertmozi
Sásd – Június 26-án, pénteken ismét megkezdődnek a vetítések a helyi művelődési központ udvarán kialakított kertmoziban. A város polgármesterének ötlete nyomán 2021 óta ismét üzemel a rendszerváltás idején bezárt sásdi kertmozi utódja. A vetítések idén is ingyenesen látogathatók, a műsorról pedig az elmúlt évekhez hasonlóan közönségszavazás dönt. Jelenleg a Jégkorszak, a Toy Story – Játékháború, Pénteken nyit a sásdi kertmozi
- Hirdetés -
