Benkő Péter: „Nem akarok meghalni, de ha visszanézek, nincs okom panaszra”
Tíz évvel ezelőtt egy interjúban azt nyilatkozta, úgy él, ahogy mindig élni szeretett volna. A kétszeres Jászai Mari-díjas Benkő Péter most azt mondta a Blikknek, ma sincs oka másként fogalmazni. A neves színművész hálával tekint vissza a pályájára, miközben nyugdíjasként sem szakadt el a színpadtól.
- Hirdetés -
