Benkő Péter: „Nem akarok meghalni, de ha visszanézek, nincs okom panaszra”

Tíz évvel ezelőtt egy interjúban azt nyilatkozta, úgy él, ahogy mindig élni szeretett volna. A kétszeres Jászai Mari-díjas Benkő Péter most azt mondta a Blikknek, ma sincs oka másként fogalmazni. A neves színművész hálával tekint vissza a pályájára, miközben nyugdíjasként sem szakadt el a színpadtól.

Benkő Péter: „Nem akarok meghalni, de ha visszanézek, nincs okom panaszra”

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!