Szűcs Tamás: „Fájdalomcsillapítókkal játszottam, de így is készen álltam!” – videó
A Debreceni VSC szurkolóinak nagy örömére Szűcs Tamás már a félidőben szerephez jutott, az immár 4-szeres válogatott középpályás pedig a meccs embere lett.
- Hirdetés -
