A legtöbben nyilván arra kíváncsiak, hogy mit gondolok a saját vereségemről, vagy Orbán Viktoréról
Nem könnyítem meg a dolgukat. Már csak azért sem, mert nem minden az, aminek első ránézésre látszik.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
Nem könnyítem meg a dolgukat. Már csak azért sem, mert nem minden az, aminek első ránézésre látszik.
- Hirdetés -