Vízkorlátozást vezettek be egy újabb Pest-környéki településen
Pátyon is elrendelték az I. fokú vízkorlátozást, miután szombaton rekordfogyasztást könyveltek el a településen, az Északdunántúli Vízmű Zrt. pedig csökkentette az oda érkező vízmennyiséget.
- Hirdetés -
