Letaglózó ítéletet mondtak a McLarenről
A Forma-1-es Osztrák Nagydíj után maga a csapatfőnök mondta ki azt, amit aligha mond ki szívesen egy bajnoki címvédő alakulat.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
A Forma-1-es Osztrák Nagydíj után maga a csapatfőnök mondta ki azt, amit aligha mond ki szívesen egy bajnoki címvédő alakulat.
- Hirdetés -