A Forma-1-es Osztrák Nagydíj után maga a csapatfőnök mondta ki azt, amit aligha mond ki szívesen egy bajnoki címvédő alakulat.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Vezess
Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!