Letaglózó ítéletet mondtak a McLarenről

A Forma-1-es Osztrák Nagydíj után maga a csapatfőnök mondta ki azt, amit aligha mond ki szívesen egy bajnoki címvédő alakulat.

Letaglózó ítéletet mondtak a McLarenről

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Vezess

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!