Nagyon sajnálom, de ideje elengedni a Netflix legjobb sorozatgyilkosos sorozatát
Bármennyire is jó volt a Mindhunter, sajnos meg kell kötnünk a békénket azzal, hogy ebből már nem lesz harmadik évad.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
Bármennyire is jó volt a Mindhunter, sajnos meg kell kötnünk a békénket azzal, hogy ebből már nem lesz harmadik évad.
- Hirdetés -