Nagyon sajnálom, de ideje elengedni a Netflix legjobb sorozatgyilkosos sorozatát

Bármennyire is jó volt a Mindhunter, sajnos meg kell kötnünk a békénket azzal, hogy ebből már nem lesz harmadik évad.

Nagyon sajnálom, de ideje elengedni a Netflix legjobb sorozatgyilkosos sorozatát

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → GameStar

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!