Ez biztos kiveri a biztosítékot! Hőségriadó van, de se a klíma, se a hűtő nem fog működni áramszünet miatt sok szabolcsi háztartásban!
Ez biztos kiveri a biztosítékot! Hőségriadó van, de se a klíma, se a hűtő nem fog működni
- Hirdetés -
- Hirdetés -
Ez biztos kiveri a biztosítékot! Hőségriadó van, de se a klíma, se a hűtő nem fog működni
- Hirdetés -