Az USA a legmagasabb riasztási szintre emelte az ebolajárvány miatti készültséget
A CDC a legmagasabb készültségi szintet rendelte el a kongói ebolajárvány miatt, miközben a kockázatot alacsonynak tartja.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
A CDC a legmagasabb készültségi szintet rendelte el a kongói ebolajárvány miatt, miközben a kockázatot alacsonynak tartja.
- Hirdetés -