Az USA a legmagasabb riasztási szintre emelte az ebolajárvány miatti készültséget

A CDC a legmagasabb készültségi szintet rendelte el a kongói ebolajárvány miatt, miközben a kockázatot alacsonynak tartja.

Az USA a legmagasabb riasztási szintre emelte az ebolajárvány miatti készültséget

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Liner

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!