Az ausztrál kormány csillagászati összeggel bírságolná a techcégeket, akik nem tiltják ki a 16 éveseket a közösségi médiából

16 év alatt elvileg tilos a közösségi média használata, de a gyerekek könnyen kijátszák az ellenőrzéseket.

Az ausztrál kormány csillagászati összeggel bírságolná a techcégeket, akik nem tiltják ki a 16 éveseket a közösségi médiából

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Telex

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!