Az ausztrál kormány csillagászati összeggel bírságolná a techcégeket, akik nem tiltják ki a 16 éveseket a közösségi médiából
16 év alatt elvileg tilos a közösségi média használata, de a gyerekek könnyen kijátszák az ellenőrzéseket.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Telex
Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!