Takács Péter bírálja a döntést: fontos lenne visszahozni az üzemorvosi vizsgálatot
Takács Péter volt egészségügyi államtitkár szerint hibás döntés volt a kötelező üzemorvosi vizsgálatok jelentős részének eltörlése. Egy interjúban azt mondta, hogy a szabályozás lazítását az ipari sze ...
- Hirdetés -
