Takács Péter bírálja a döntést: fontos lenne visszahozni az üzemorvosi vizsgálatot

Takács Péter volt egészségügyi államtitkár szerint hibás döntés volt a kötelező üzemorvosi vizsgálatok jelentős részének eltörlése. Egy interjúban azt mondta, hogy a szabályozás lazítását az ipari sze ...

Takács Péter bírálja a döntést: fontos lenne visszahozni az üzemorvosi vizsgálatot

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Napi.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!