Takács Péter volt egészségügyi államtitkár szerint hibás döntés volt a kötelező üzemorvosi vizsgálatok jelentős részének eltörlése. Egy interjúban azt mondta, hogy a szabályozás lazítását az ipari sze ...
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Napi.hu