Vége az ingyenességnek: júliustól fizetni kell a lakosságnak is a leadott sittért
Vége az ingyenességnek a hulladékudvarokban: júliustól fizetni kell a lakosságnak is a leadott sittért. Súlyos költségnövekedéssel tovább » Vége az ingyenességnek: júliustól fizetni kell a lakosságnak is a leadott sittért
- Hirdetés -
