Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

A VW korábbi vezérigazgatója ezzel az elektromos traktorral lép piacra

(Kép: DIESS E-Agrartechnik/Herbert Diess a LinkedInen keresztül) Herbert Diess, a VW korábbi vezérigazgatója azt tervezi, hogy jövőre egy új céggel közösen elektromos traktort dob piacra. A 67 éves szakember bejelentette, hogy egy középkategóriás traktor lesz a gazdálkodók és az önkormányzati szolgáltatások számára. A mezőgazdasági gép cserélhető akkumulátorrendszerrel lesz felszerelve, amely lehetővé teszi a 24/7-es működést. Továbbá minden elterjedt munkagép, például fűnyírók és hóekék kompatibilisek lesznek a traktorral. Diess szerint a vállalat célja, hogy a 2027-es első szállításoktól kezdve versenyképes legyen a hasonló dízelüzemű járművekkel. „Gyorsan ki akarjuk terjeszteni versenyképességünket a lehető legtöbb gazdaságra” – írta. Ezt vonzó árakkal, kiváló minőséggel és a helyszínen termelt napenergia napi működéshez való felhasználásának lehetőségével érik el. „Teljesen a tervek szerint haladunk” A Diess E-Agrartechnik AG „teljesen a tervek szerint halad” a termékfejlesztéss...

Femcafe.hu

atv.hu

naphire.hu

Médiapiac

10perc.hu

HR Portál

TWN

Joy

Instyle

Instylemen

evamagazin

balatonica.hu

novekedes.hu