„Ha jönnek az uniós pénzek, több munkánk lehet, mint az elmúlt három évben összesen” – Interjú
Márton Miklóssal, a kiberbiztonsággal foglalkozó ViVeTech Nyrt. vezérigazgatójával.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
Márton Miklóssal, a kiberbiztonsággal foglalkozó ViVeTech Nyrt. vezérigazgatójával.
- Hirdetés -