Korlátozták az ivóvízhasználatot az egyik kórházban
Megelőző intézkedéseket vezettek be a vízhasználattal kapcsolatban a nyíregyházi Jósa András Tagkórház egyes épületeiben, miután a vízminőségi ellenőrzések „mikrobiológiai eltéréseket” azonosítottak a kórház vízhálózatában
- Hirdetés -
