Ilyen megrázó volt az élet a viktoriánus elmegyógyintézetekben: megdöbbentő indokokkal is bekerültek
A viktoriánus korban a nőket olyan szigorúan figyelték, hogy akár a teafogyasztás miatt is elmebetegnek bélyegezhették őket.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
A viktoriánus korban a nőket olyan szigorúan figyelték, hogy akár a teafogyasztás miatt is elmebetegnek bélyegezhették őket.
- Hirdetés -