A viktoriánus korban a nőket olyan szigorúan figyelték, hogy akár a teafogyasztás miatt is elmebetegnek bélyegezhették őket.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Femina
Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!