Ilyen megrázó volt az élet a viktoriánus elmegyógyintézetekben: megdöbbentő indokokkal is bekerültek

A viktoriánus korban a nőket olyan szigorúan figyelték, hogy akár a teafogyasztás miatt is elmebetegnek bélyegezhették őket.

Ilyen megrázó volt az élet a viktoriánus elmegyógyintézetekben: megdöbbentő indokokkal is bekerültek

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Femina

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!