A fia késelte halálra a nőt, aki egy óbudai ház teraszán vérzett el: megrázó részletek derültek ki a gyilkosságról
A fia késelte halálra azt a nőt, aki hétfőn délután halt meg Óbudán. A gyilkosságot egy veszekedés válthatta ki, a rendőrök emberölés miatt nyomoznak az ügyben.
- Hirdetés -
