Szigorítás jön: Megvonnák az iskolakerülő gyerekek szüleitől a juttatásokat
Szigorúbb szabályokat vezetne be a szlovák munkaügyi minisztérium a jövő évtől. Erik Tomáš miniszter bejelentése szerint a törvénycsomag célja az iskolakerülés visszaszorítása. Ha egy diák havonta tizenöt, vagy évente hatvan igazolatlan órát halmoz fel, a családi pótlékot először az önkormányzat kapja meg. Amennyiben három hónap alatt sincs javulás, a támogatást teljesen megvonhatják. A juttatásokat [...] Read More... Szigorítás jön: Megvonnák az iskolakerülő gyerekek szüleitől a juttatásokat
- Hirdetés -
