Óriási a baj a pécsi vonalon: Elgázolt egy embert az InterCity – jelentős késésekre kell számítani
Hatalmas a káosz a pécsi vasútvonalon, miután hétfő délután Budafoknál elgázolt egy embert a vonat. A Mávinform azonnali tájékoztatása szerint brutális késésekre, hatalmas menetidő-növekedésre és teljesen kimaradó járatokra kell felkészülniük az utasoknak a pécsi fővonalon.
- Hirdetés -
