Rétvári Bence a migrációról kérdezte a belügyminisztert
Migráció a téma: a KDNP-s frakcióvezető az úgynevezett migrációs paktumról kérdezte Pósfai Gábor belügyminisztert, annak kapcsán, hogy hazai és nemzetközi NGO-k „támadásba lendültek” a Tisza-kormány ellen. Rétvári Bence a migrációról kérdezte a belügyminisztert
- Hirdetés -
