Rétvári Bence a migrációról kérdezte a belügyminisztert

Migráció a téma: a KDNP-s frakcióvezető az úgynevezett migrációs paktumról kérdezte Pósfai Gábor belügyminisztert, annak kapcsán, hogy hazai és nemzetközi NGO-k „támadásba lendültek” a Tisza-kormány ellen. Rétvári Bence a migrációról kérdezte a belügyminisztert

Rétvári Bence a migrációról kérdezte a belügyminisztert

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 24.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!