Most lett elegük: Nekiment a Fidesz Magyar Péternek – ezt írta Havasi Bertalan
A Fidesz felszólítja a kormányfőt, illetve a mögötte álló parlamenti többséget, hogy a Rákosi-korszakot idéző fenyegetőzést és a félelemkeltést hagyják abba, és térjenek vissza a Magyarországhoz méltó, higgadt, nyugodt polgári kormányzás gyakorlatához - írta a Havasi Bertalan, az ellenzéki párt kommunikációs igazgatója hétfőn. A Most lett elegük: Nekiment a Fidesz Magyar Péternek – ezt írta Havasi Bertalan bejegyzés először Most Hír-én jelent meg.
- Hirdetés -
