Most lett elegük: Nekiment a Fidesz Magyar Péternek – ezt írta Havasi Bertalan

A Fidesz felszólítja a kormányfőt, illetve a mögötte álló parlamenti többséget, hogy a Rákosi-korszakot idéző fenyegetőzést és a félelemkeltést hagyják abba, és térjenek vissza a Magyarországhoz méltó, higgadt, nyugodt polgári kormányzás gyakorlatához - írta a Havasi Bertalan, az ellenzéki párt kommunikációs igazgatója hétfőn. A Most lett elegük: Nekiment a Fidesz Magyar Péternek – ezt írta Havasi Bertalan bejegyzés először Most Hír-én jelent meg.

Most lett elegük: Nekiment a Fidesz Magyar Péternek – ezt írta Havasi Bertalan

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Most Hír

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!