A „Tisztítótűz művelet” elindítását jelentette be a miniszterelnök hétfőn az Országgyűlésben Magyarország „orbáni maffiától” történő megszabadítása érdekében: Magyar Péter napirend előtt azt mondta, megszabadítjuk a magyarokat „a hazánkat kirabló, az állampolgárokkal szemben fellépő, őket fenyegető, életüket ellehetetlenítő politikai és gazdasági maffiától”. A kormányfő szerint minden területen a leghatározottabban és legszigorúbban kell eljárni, legyen szó pártokról, […]
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → röviden.hu