„Magyarorsztágnak joga és kötelessége megvédeni a határait” – szögezte le Pósfai Gábor belügyminiszter, ám felhívta a figyelmet a most és korábban is elhangzott csúsztatásokra, miszerint: Pósfai Gábor szerint meg kellene szüntetnie a fidesznek a migrációs hergelést
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 24.hu